Konkursowa "Drużyna Pierścienia"

Ala Dubielecka

Nazywam się Ala Dubielecka. Uczę się w 7 klasie. Mam 12 lat. Pochodzę z Warszawy. Interesuję się naturą i biologią. Moją pasją jest rysowanie. Uwielbiam podróże. Razem z rodzicami i bratem podróżujemy po Polsce i Europie. Lubimy zwiedzać różne zabytki oraz ciekawe miejsca.

Janek Dubielecki

Mam na imię Janek. Pochodzę z Polski, mam 12 lat. Mieszkam w Piastowie. Interesuję się motoryzacją i przyrodą. Lubię podróżować szczególnie po Polsce. Wolny czas spędzam w lesie. Bardzo często odwiedzamy z rodzicami zakątki Mazowsza, a czasem wyszukujemy jego niedoceniane zabytki.

Antonia Owerska

Mam na imię Antonia. Mam 13 lat i uczęszczam do klasy siódmej. Interesuje się przedmiotami ścisłymi takimi jak: matematyka czy fizyka. W wolnym czasie czytam książki poświęcone biologii i geografii. Fascynuje się sztuką, toteż czasami w weekendy maluję martwą naturę albo ludzi. Uwielbiam "Jeżyki"… i praktycznie inne słodycze.

Franek Jackowski

Mam na imię Franek. Mam 13 lat i jestem z Mazowsza. Interesuję się takimi przedmiotami jak informatyka czy biologia.  W wolnym czasie programuję i gram w gry wideo. Kocham nurkować i co roku wyjeżdżam do Egiptu, aby tam zdobywać doświadczenie i doskonalić swoje umiejętności. Uwielbiam zwierzęta. Od roku mam psa. Nazywa się Hugo.

Opiekun projektu

Opiekunem całego projektu jest nasza Pani od geografii –

Pani Monika Federczyk

Bardzo jej dziękujemy!!!

Maciek Koperek

Mam na imię Maciek. Mam 12 lat. Chodzę do klasy siódmej. Moimi ulubionymi przedmiotami są matematyka i historia. Ale najbardziej lubię w-f, zwłaszcza kiedy gramy w piłkę nożną. Bo nie wyobrażam sobie bez niej życia. Od sześciu lat trenuję w szkółce piłkarskiej FC Barcelona. Codziennie śledzę rozgrywki piłkarskie wszystkich najlepszych drużyn i polskiej reprezentacji. Często chodzę też z tatą i bratem na mecze. Uwielbiam lody i pizzę. No i jak każdy chłopak w moim weku lubię grać w gry komputerowe. Najczęściej w grę FIFA oczywiście, ale też w Fortnite i League of Legends. W domu mam chomika - Mietka i żólwia greckiego - Messiego 🙂

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 62 im. Joanny Kolasińskiej w Warszawie

Wszyscy jesteśmy uczniami siódmej klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 62 im. Joanny Kolasińskiej na Bródnie w Warszawie. 

Nasza szkoła została założona w 1991 roku. Jest mała, kameralna i przyjazna dla uczniów. To sprawia, że uczniowie czują się w niej dobrze i bezpiecznie, żadne dziecko nie jest anonimowe, a nauczyciele znają imię i potrzeby każdego ucznia. Dlatego tak dobierają metody i formy pracy dydaktycznej, by każdy uczeń osiągnął sukces na miarę swych możliwości. To sprawia, że dzieci uczą się bez strachu i wiedzą, że każdą złą ocenę mogą poprawić, a nauczyciel przedmiotu wyjaśni im to, czego nie zrozumiały.

Uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 62 wykazują się swoimi talentami – w szkole funkcjonuje wiele kół zainteresowań, dzieci mogą uczestniczyć w różnorodnych konkursach. Uczniowie mogą w ten sposób odkryć swoje mocne strony. A nauczyciel staje się ich przewodnikiem.

Taka postawa nauczycieli powoduje, że uczniowie nie boją się rozmawiać z dorosłymi, nawet o swoich niepowodzeniach, tych szkolnych, czy tych domowych. Wiedzą, że powierzenie kłopotów wychowawcy albo pani psycholog gwarantuje ich rozwiązanie.